pashagaming

Bordobet Şikayet

Bordobet sitesi, 2018 yılının Mart ayında Türkiye piyasasına giriş yapmış bir yabancı bahis sitesidir. Güvenilir olup olmadığı konusunda net bir bilginin elde edilmesi mümkün değildir. Görüldüğü kadarıyla, bordobet şikayet konularının ilk sırasında da bu husus yer almaktadır. Sitenin lisans bilgisi, sitenin denetim ilkeleri ve sitenin şirket bilgisi hakkında herhangi bir şekilde bilgiye ulaşmanız mümkün değildir. Bu bilgi kısırlığı da beraberinde, sitenin yeni olması ve güven yaratmaması şeklinde bir ifadeyi ortaya çıkarmaktadır.

Bordobet Para Yatırma Şikayetleri

Bordobet sitesi, finansal işlemleri yönünden inceleme altına alınan bir site değildir. Ne yazık ki bu gerçekleri yansıtmaktadır. Şikayet başlıklarının içerisinde ilk sırada bulunan bir ifade şeklidir. Sitenin canlı destek bölümü çalışmamaktadır. Ana ekran üzerinde herhangi bir bölümden, para yatırma yöntemleri nelerdir? Para yatırma limitleri nelerdir? Para yatırma süreleri nelerdir? Gibi sorularına hiçbir şekilde cevabı alınamamaktadır. Büyük bir eksiklik olarak, sitenin negatif yönleri arasında yer almaktadır.

Bordobet Para Çekme Şikayetleri

Bordobet sitesinin negatif özelliklerinden bir tanesi de, para çekme işlemleri konusunda verilmeyen bilgilerdir. Hangi yöntemi kullanabilirsiniz? Ne kadar para çekebilirsiniz? Komisyon alınır mı? Ödeme kuralları nelerdir? Ödemeler ne kadar sürede gerçekleşmektedir? Gibi soruların hiçbirisine, bordobet sitesi üzerinden cevap alamazsınız. Bordobet Müşteri hizmetleri aktif değildir. Site ana ekranına yerleştirilmiş bölümler çalışmamaktadır. Bu da, sitenin şu an itibariyle ya da yeni bir site olması nedeniyle, henüz hazır olmadığını göstermektedir.

Bordobet Canlı Destek Şikayetleri

Bordobet sitesi, 2018 yılının Mart ayında piyasaya giriş yapmış, henüz 1 ayı bile doldurmamış bir sitedir. Oldukça fazla eksiklikler gündeme gelmektedir. Herhangi bir konuda, herhangi bir bölümden bilgi alınması konusunda, ciddi sıkıntılar bulunmaktadır. Bordobet şikayet konularında da bahsedildiği üzere, başta yasal izin belgesi olmak üzere, ödeme yöntemlerinden promosyonlara ve hatta canlı destek hattına kadar çok ciddi problemleri olan bir sitedir. İhtiyaç duyacağınız bilgileri alma konusunda, ana ekranda bulunan canlı destek hattından iletişim kurmaya çalışabilirsiniz. Ancak offline durumda olan yani çevrim dışında olan bir müşteri hizmetleri birimi karşınıza çıkacaktır. Hangi saatlerde çalışmaktadır? Hangi dilde hizmet vermektedir ve benzeri bir anlayışa, net ve sağlıklı bir şekilde cevap almanız mümkün değildir. Görüldüğü kadarıyla, bordobet sitesinin sisteminin oturabilmesi için, biraz daha zamana ihtiyaç vardır. Takip edilmeli ve gelişmeler hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.